Strādājam ar apdrošināšanas polisēm!

+371 29483412 info[at]viraks.lv

Ko vajadzētu zināt katram

image.axdJa vien cilvēki zinātu, kādu kaitējumu mājokļa enerģētikai un līdz ar to arī savai garīgajai un fiziskajai veselībai nodara eiroremonts ar baltām sienām, piekaramiem griestiem un virtuvēm haitek stilā, tad viņi kaut kam tādam netērētu savu naudu.
Piemēram, iekaramie griesti. Ideja ir laba, bet ne mazgabarīta dzīvokļos, jo zemie griesti sāk „spiest”. Rezultātā – slikts garastāvoklis, nervozitāte, nomāktība –enerģija pārstāj normāli cirkulēt. Mūsu negatīvās emocijas uzkrājas telpā, tādējādi tiek provocēti aizvien jauni un jauni strīdi.

Katru lietu ietver aura, kura it kā atņem daļu no cilvēkam atvēlētās telpas. Turklāt, jo stiprāka ir šo lietu enerģētika, jo tām lielāka aura. Tāpēc, jo mazāk telpa piekrauta ar dažādām lietām, jo labāk tajā jūtamies.

Kad šķiras no sev tuviem cilvēkiem( ne nāves gadījumā), vajadzētu atdot visas dāvanas, kuras no šiem cilvēkiem saņemtas. Ja to nedara, saglabājas enerģētiskā saistība. Atbrīvojoties no šīm dāvanām, cilvēks atbrīvojas no pagātnes un atbrīvojas vieta jaunajam.

Ir lietas, kuras sevī uzkrāj negatīvismu. Tādas ir daudzas dabas veltes: gliemežnīcas, dzīvnieku izbāzeņi, ragi, neapstrādātas ādas, kauli, kas sevī nes līdzi nāves kodu. Šādi priekšmeti zaudē savu negatīvo lauku, ja tos neitralizē, paturot zem tekoša ūdens strūklas vismaz trīs stundas. Visapkārt priekšmetam ar asu dzelzi pretējos virzienos var izdarīt dūrienveida kustības. Te var noderēt divas dakšiņas: virzot tās vienu pretī otrai, izveidojas sazobe. Ātri virzot sazobi turp un atpakaļ, pēc 15-20 minūtēm tiek sagrauts vecais informācijas lauks ap priekšmetu.

Grāmatas

Ja runājam par mūsu mājās esošajiem kaitīgajiem priekšmetiem, tad nedrīkst nepieminēt arī dažas grāmatas.
Ja esat asu izjūtu cienītājs un lasāt šausmu stāstus vai grāmatas par vardarbību, tad nav jābŗīnās, ka esat ātri sadusmojams un mokāties ar sliktu garastāvokli. Jūsu aura ir piesārņota ar negatīvu informāciju.

Tātad jūs vakaros lasāt Vollesa, Hičkoka, Stīvensona vai kāda cita autora šausmu stāstus. Laižoties miegā, jūs grāmatu atstājat sev tiešā tuvumā. Ideāls variants, lai jūsu biolaukā tiktu iekodēta daļiņa neredzamā ļaunuma, ko izstaro šīs grāmatas. Jūs varat arī nemurgot, neredzēt sapnī līdz beigām neizlasītā stāsta savu improvizēto turpinājumu. Jūs varat gulēt saldā nevainīga bērna miegā, bet pa to laiku jūsu biolauks piesātinās ar domu enerģiju. Pat aizvērtas un grāmatplauktā novietotas, šīs sērijas grāmatas ir kā bumba ar laika degli. Katrai grāmatai ir attiecīga informācija, kura tāpat kā visi citi dzīvie un nedzīvie priekšmeti savu „kodolu” izstaro telpā.

Tādēļ, jo vairāk jūsu grāmatplauktā būs grāmatas par vardarbību, jo ātrāk pats kļūsiet par neapzinātās negatīvās enerģijas izstarotāju. Bet, jo netīrāka jūsu aura, jo lielākas izredzes iekulties nepatikšanās un pievilkt sev pat kādu negadījumu vai nelaimi. Tieciet no šīm grāmatām vaļā un jūsu dzīvokļa un jūsu aura paliks gaišāka un tīrāka.

Ļoti labi cilvēka enerģētikas nomaiņai izmantot masāžu, īpaši ieteicama ir Čampi (galva, kakls, pleci, rokas) masāža, kura līdzsvaro un stabilizē visu cilvēka enerģētiku. Masāžas laikā uzlabojas asinsrite, limfas cirkulācija un audu apgāde ar skābekli, pazūd stress un trauksmes simptomi

Atsauce: Izdevējs SIA Zintnieks, „Āderes, Veselība, Mājoklis